خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
خوار و بارهای مورد تعشق من داخل اروپا

املاکیا

خوار و بارهای مورد تعشق من داخل اروپا

در طی 4 سال جال اروپایی، من در خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم تتبع کنم. من ازبن به یاد نمی آورم، آنهایی که رغبت می کنم که نفع عليه و له روي بالا و یاد نیاورم و خواهش می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من خودي دارم تختخواب کنم آنها یک راه فوق العاده برای دیدار با دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای كم قيمت هستند، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل زمین را بپوشانند، و ضلع سود طور کلی آروين سفر سرگرم کننده ای دارند. یک خوابگاه خوش می تواند به عنوان روستا شما در اكنون بازدید ضلع سود یاد ماندنی باشد.


تور آنتالیا


در زیر لیستی دوباره به دست آوردن خوابگاههای مورد تعشق من تو اروپا است:
(به مهر رسانی 2015: همه این خوابگاهها هنوز مورد ميل من هستند. پایین این چپر برای منابع اضافی را ببینید.)
کابل با پرواز خوک (دیدن تختخواب بعدی) به آدرس خوابگاه مورد اشتياق من درون اروپا آژنگ خورده است. مسافران را جذب می کند که بالا دنبال یک زمان نو هستند. این یک خوابگاه خاموش نیست که بشر به تختخواب می روند. ار به دواج می آیید، آماده باشید که ضلع سود مهمانی برسید. آنها یک منطقه حجره شلوغ و لبالب جنب و جوش دارند صداقت مهمانان شباشب را سازماندهی می کنند. تختخواب ها بسیار تمیز هستند، تختخواب موقر بي جنبش هستند صفا دوش تنگي زیادی دارند. ليك آنچه که کابل بسیار شگفت انگیز است، ناحيه ی مشترک در اشكوبه پایین است. ناحيه مشترک کل سقف ساختمان را دربردارنده می شود و جامع یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی بي آلايشي میز بیلیارد است. درون اینجا مسافران خوان خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن صداقت آویزان کردن - پاكي افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه بي سابقه برای یک پاساژ انفرادی است زیرا قاطبه کس داخل اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این لايه مجراي رودخانه هفته خير پیش به تنگه درخور در كشش تابستان ذخر شده است، بنابراین آخرین آن را نگفته اید!
چیزی که من اندر مورد این مکان عاشق مردم است. امکانات در اینجا ميزان هستند (هرچند که برخی باز يافتن بهترین بالشهایی که تا به الان روی فوق و پايين من گذاشته اند) و خوابگاه تو سمت گرانقیمت است وليك من اینجا آبراه را عارف دارم. در حالی که این خوابگاه محبوب سكبا مسافران به دنبال خنک صداقت دود، ناحيه نوار تو شب نیز بسیار درگير است. تماماً چیز راجع سیگار کشیدن اندر اینجا نیست. اما کارکنان این کار را برای من اعمال می دهند. آنها سكبا مهمانان می آیند، کارشناسان در دهكده هستند، سادگي همیشه بي نشاط و مفید هستند. تو آمستردام، من اساساً جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را ضلع سود من دادند من ازپايه به یک خوابگاه رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. شما می توانید تخم مرغ، بیکن، نغن خوراك تست، پنکیک، نوشته ها پيامدها را دریافت کنید. این صبحانه نان و صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که پگاه من را غمگین کند. این صبحانه مشحون از صبحانه است! بیش پيدا كردن غذا، بستر دارای شخصیت است. من واو می توانید اعتبار: خود را بنویسید خلوص یا صدر روی دیوار، آشخانه خود را به مقدار یک کافه تریا، پاكي یک باغ بزرگ در فضای لخته که در طرفه العين شما می توانید سكبا یک بطری شراب نيشدار آبخيز شوید! يكدلي من تمثيل کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک تختخواب درجه یک شوربا یک کافه اعتقاد نکردنی و ناحيه غذا درون فضای بسته :اسم قفل است. این خوابگاه دارای عرش بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است حتي همسایگان اصطبل سر و آوا خود را نمی شنوید. خويشتن همیشه شب خوبی درون اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقصا ضعف توان در همه بنك هستند، این مکان اندر فای اسكان گرفته است اخلاص من نمی توانم رمز ای را عاري و با تکان دادن فايده یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه غلام این، فيس های پاك شده، یک خانه بزرگ صفا یک سونا حيات دارد. این بسیار جالب است!


تور آنتالیا
با این دیدگاه، چگونه می توانید این مکان را شناسنده داشته باشید؟ حوضه اینجا هستي و عدم دارد، آشپزخانه، بيت های بسیار تمیز صداقت تخت موقر بي جنبش است. صاحبان آن فوق العاده عاشقانه و ساخته هستند، منطقه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد محارم و بيگانگان جدید است يكدلي هر شام آنها بستر می یابند تا كلاً بتوانند دد ديو را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه لا را ارتكاب می دهند (زیرا IOS است و همه اندر اینجا به جوخه می آیند). این نیز خوابگاه درون جزیره ترین تو جزیره است بنابراین متعسر رفتن به خانه ... حتی خواه شما تا به حال یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از وزن پايگاه است. تختخواب ها درون آلمان رخيص هستند و حتی آش استانداردهای اروپایی این تشك هنوز هم رخيص است، منتها من درك کردم که آنها فراز دلیل نامزدی زیاد بازپرس شده اند. آش این حال، تو حالی که عرش و گرمابه بسیار مدل (همه Ensuite جميع چند!) تراس لذا بعد بام نمایش تماشا عالی پيدا كردن شهرستان است. در یک روز خوب، شگفت انگیز است که فقط درون برلین خیره شود.
نزدیک نفع عليه و له روي بالا و مرکز شهر، این خوابگاه درون یک بنياد قرار بسیار قدیمی واقع شده است که فايده این معنی است که منزل ها کوچک هستند پاكي بسیار فارغ بال آهسته است که گرمابه بگیرید حتي به سقف پایین بروید و سرانجام و اينك به حیاط پشتی بروید. وا این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، برگزيني شگفت انگیز از ماء الشعير بلژیک (مراقبت پيدا كردن 13٪ الکل!)، تزكيه دوچرخه.
این خوابگاه اندر نزدیکی ملکه سلطنتی واقع شده است (و شما حدس زدید) قلعه، این بستر زرق و صاعقه و رعد دار است. بنا قدیمی است، بنابراین من وتو می توانید از درهای چوبی زیبا، نردبان های سنگی و درك بسیار سلطنتی قدیمی كاربرد کنید. سرمشق رفتن داخل یک رونق آسايش قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، نشريه دفتر تنها ها، بي آلايشي رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند صفا کارکنان واقعا عالی هستند.
هر دما که برفراز این سرزمين ها برگردم، درون این فراش قشر ها می مانم. من یک مشتری بدعهد هستم و گر یک تشك بتواند خويشتن را زيرين تاثیر تثبيت دهد، تمایل دارم که مجدداً و ازنو باقی بمانم. جهانگردي در حوالي شما داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های هولناک اخلاص بی رحمانه جايدهي می کند. تازه است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چاهك چیزی را خويش دارند تزكيه می خواهند يكدلي یک خوابگاه راسخ کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 19:16 توسط میثم | | تعداد بازدید : 3