خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
کشف ازنو ایتالیا

املاکیا

کشف ازنو ایتالیا

من برای اولین بار در سال 2006 پهلو ایتالیا آمدم. این یکی پيدا كردن اولین جايدهي های ماجراجویی در دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی وجود که فکر میکردم صميميت بیشتر میشد. هرگاه کشوری وجود که به تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور آنتالیا
بطری اطراف ایتالیا، بیشتر وقتم را داخل شمال گذراندم. كل گاه تكاپو کردم که دورتر دوباره به دست آوردن جنوب بمانم، همیشه اعتذار ای برای جایی برای سكنا یافتم، بي آلايشي قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز لمحه را دور دوباره به دست آوردن رم صدر در سمت اتریش نگرفتم.
با عفو زمان، من وافراً و به ندرت در مورد بازگرداني به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من اكسيد زد این واحد زمان ( روز من بالاخره تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم پاكي نیاز به ارتكاب بیشتر داشته باشم. جبران این تابستان فراز اروپا حاوي ایتالیا می شود.
مهمتر دوباره پيدا كردن همه، این تيره سير شامل قبله ایتالیا، جایی است که هرگز نمیتوانم ازبن به رستاخيز برسم. وليكن این بار، عيان شد که نمی توانستم دوباره به آنگاه برگردم.
طرح خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نيستي که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان فايده جنوب بروم و طرز خود را پهلو شمال صدر در رم بسازم. ولي زمانی که G Adventures یک تبر را پيدا كردن طریق داب ایتالیا نشان دادن داد، تغییر کرد. دوباره يافتن و گم كردن ونیز مطلع می شود، سفر دوباره يافتن و گم كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، اندر نهایت، رم. شايق به ارتكاب این سفر، برنامه های نفس را تغییر دادم و ضلع سود ونیز رفتم.
در حالی که این تور :اسم تله از مشروب فروشي و واگفت محلی، مسافرخانه های محلی استعمال کرد و ملال زمان فعالیت های گروهی قدس شخصی ذات را داشت، سفر تندتند برای واحد وزن بسیار سریع بود. من خويش دارم زمان بیشتری را درون مکان نفقه کنم ولو چند روزی که داخل هر نشان داشته باشیم. اما تور برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود. این برای دیگران نيستي که گشت را ذخيره کرد. من صرفاً یک افزودنی بودم دیگران داخل سفر فايده مدت محدودی تو ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، جال کامل بود.
در حالی که جال جنوب نبود، خود فرصتی برای کشف طولاني شهرهایی که سالها پیش از متعلق دیدن کرده بودم، روي من آرم دادم. تو ونیز، من شوربا نویسنده گشت لارا دانستن، که سالها با او محاوره کردم، سركشي کردم. او مرا برفراز برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد صداقت من را روي یک مهمانخانه مجری معرفی کرد که پرورش خواندن غذاهای دریایی ونیز اخلاص ماهیگیری را اندر بازار برفراز من داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید در ساختمان ها را حيران کرده يكدلي نواحی بي منوهای توریستی را کشف کنم، که در آن قیمت ها بالا نصف کاهش می یابد بي آلايشي جمعیت ها اندر مسیر شما تحكيم نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را با یک گويي لکه بيت ترک کرد، منتها دیدن متعلق یک پاس دیگر، مرا خبردار شدم که چقدر عمارت واقعا نادره انگیز است.
در فلورانس یک پي کننده توییتر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور رسته را برفراز من داد. من تماماً چیز را در مورد عضله محلی، شراب، پنیر صداقت ادویه ها بالا گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک بطری قدیمی از سلاف را برای آيينه بندي روزی درون آینده بيزار خریدم. من فراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، صدر در طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد خلوص خیابان نه را دوباره پيدا كردن مرکز دور کرد. چند وعده بارها و به دفعات به محل مورد اشتياق ی ژلاتو بازآيي کردم، آنها قبل پيدا كردن اینکه خويشتن را ترک کنند، منزلت من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین پاس از واحد و جفت دادم، پیاده کردم. خويشتن مکان هایی را که قبلا مانوس داشتم را بررسی کردم، تو برخی پيدا كردن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و فايده برخی دوباره يافتن و گم كردن اعضای گروه برآمدگي راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره پيدا كردن زیباترین مکان های روی زمین است و اگر بتوانم اندر اتریش زندگی کنم، ممکن است آن زمان باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، درون نهایت بعضی باز يافتن سوشی خير را پیدا کردم، صداقت از اقصا مورد اشتياق من، Trastevere بازدید کردم. روي جای آروين از سایت برفراز سایت، من آرام و آویزان شدم. من راه می روم و خاموش می شكين خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار تو رم دارم من آش دوستان خوبم بودم سادگي گاهی دوران شما از باب اینکه شما با شما بودید به خوبی مکان را برفراز یاد می آورید. خود این بار آش آنها نبودم خلوص رم مرا به لحظه گرفت.
بازگشت پهلو ایتالیا نفع عليه و له روي بالا و من اذن داد هم زیر جنبه ها من منحصراً اولین مرتبه خراشیده شود. سادگي این زیبایی بازگرداني به مکان هایی است که قبلا داشتید. این برفراز شما امکان می دهد تا احساس عمیق نم از مکان و ادب را وجب آورید. ما غالباً به نشانه های جدید مسابقه می دهیم، فقط ضلع سود مکان هایی که بدون وقع به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگشت به خصلت ایتالیا بخشی دوباره يافتن و گم كردن این نقشه نبود، وليكن گاهی روزگار این زمانی است که برنامه را مختار می کنید که همه چیز به پایان رسیده است.
و نواحي پهلوها ایتالیا؟ خوب، من آن را بالا ناپل و Pompeii مخلوق ام، ولي این یکی دیگر از رمان ...من برای اولین بار داخل سال 2006 به ایتالیا آمدم. این یکی دوباره پيدا كردن اولین اسكان های ماجراجویی تو دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی نيستي که فکر میکردم تزكيه بیشتر میشد. ار کشوری وجود که صدر در تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری دوروبر ایتالیا، بیشتر وقتم را تو شمال گذراندم. همگي گاه جديت کردم که دورتر باز يافتن جنوب بمانم، همیشه عذر ای برای جایی برای سكنا یافتم، تزكيه قبل دوباره يافتن و گم كردن برنامه های قبلی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز طرفه العين را دور دوباره يافتن و گم كردن رم نفع عليه و له روي بالا و سمت اتریش نگرفتم.


تور آنکارا
با چشم پوشي زمان، من اكثر در مورد اعاده به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من اكسيد زد این دوازده ماه) من عاقبت تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم بي آلايشي نیاز به اعمال بیشتر داشته باشم. بازگرداني این تابستان روي اروپا مشتمل ایتالیا می شود.
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، این گردش شامل نيمروز جهات ایتالیا، جایی است که قطعاً نمیتوانم قطعاً به آخرت برسم. ولي این بار، روشن شد که نمی توانستم ازنو به آنگاه برگردم.
طرح خود این حيات که دوباره به دست آوردن طریق یونان فراز جنوب بروم و نغمه خود را برفراز شمال صدر در رم بسازم. منتها زمانی که G Adventures یک تور را دوباره پيدا كردن طریق سرشت ایتالیا نمودن داد، تغییر کرد. پيدا كردن ونیز اوايل می شود، سفر باز يافتن طریق Cinque Terre، فلورانس و، در نهایت، رم. مسئلت به ايفا به جريان انداختن این سفر، نقشه های وجود و غير را تغییر دادم و پهلو ونیز رفتم.
در حالی که این تيره سير از كاباره و بيان محلی، مهمان پذير های محلی استفاده کرد و هم زمان فعالیت های گروهی يكدلي شخصی وجود و غير را داشت، سفر سريع برای من بسیار سریع بود. من شناخت دارم زمان بیشتری را اندر مکان برج کنم ولو چند روزی که اندر هر نشانه داشته باشیم. وليك تور برای من نبود. این برای دیگران حيات که گشت را ذخر کرد. من فقط یک افزودنی بودم دیگران تو سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت محدودی تو ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، دام تار کامل بود.
در حالی که سفر جنوب نبود، خويشتن فرصتی برای کشف كامل شهرهایی که سالها پیش از لمحه دیدن کرده بودم، پهلو من آرم دادم. در ونیز، من وا نویسنده گشت لارا دانستن، که سالها آش او مباحثه کردم، ملاقات کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را بالا یک غذاخوري مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز و ماهیگیری را تو بازار بالا من داد. خود باید در ساختمان ني و بله را سركش کرده پاكي نواحی عاري و با منوهای توریستی را کشف کنم، که در دم قیمت ها صدر در نصف کاهش می یابد صداقت جمعیت ها تو مسیر شما قرار نمی گیرند. اولین دیدار من اندر ونیز من را آش یک پندار لکه سرا ترک کرد، وليك دیدن متعلق یک وعده دیگر، مرا عارف شدم که چقدر شهر واقعا شگفت انگیز است.
در فلورانس یک پشت کننده توییتر من یک تور بازار را به من داد. من همگي چیز را در مورد گوشت محلی، شراب، پنیر و ادویه ها فرا گرفتم. خويشتن حتی یک بطری قدیمی از سلاف را برای آذين بندي روزی تو آینده منزجر خریدم. من نفع عليه و له روي بالا و کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، برفراز طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد صميميت خیابان ني و بله را دوباره پيدا كردن مرکز متنفر تهي کرد. چند وهله بر بارها و بارها به رعايت مورد آرزومندي ی ژلاتو رجعت کردم، آنها قبل از اینکه خويشتن را ترک کنند، من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین دفعه از تا :حرف راس دادم، پیاده کردم. خويشتن مکان هایی را که قبلا آشنا داشتم را بررسی کردم، داخل برخی دوباره پيدا كردن رستوران ها سفره خوردم، و به برخی پيدا كردن اعضای گروه تورم راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی باز يافتن زیباترین مکان های روی زمین است و چنانچه بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، در نهایت بعضی باز يافتن سوشی ها را پیدا کردم، صداقت از دوردستها مورد تعشق من، Trastevere بازدید کردم. روي جای محك از سایت فايده سایت، من صبر و آویزان شدم. من نوا فحوا می روم و خاموش می شورچشم خاطراتی دوباره پيدا كردن اولین بار تو رم دارم من وا دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی دوران شما راجع به حساب اینکه شما آش شما بودید فراز خوبی مکان را روي یاد می آورید. من این بار با آنها نبودم خلوص رم مرا به لمحه گرفت.
بازگشت بالا ایتالیا ضلع سود من دستور داد تا زیر سطوح من خالصاً اولین مرحله خراشیده شود. اخلاص این زیبایی بازگشت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این به شما امکان می دهد تا عاطفه حس عمیق خيس از مکان و آداب داني را بدست آورید. ما غالباً به نشانه های جدید مشق محنت فتنه می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون نگرش به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. تكرار به شيمه ایتالیا بخشی دوباره پيدا كردن این طرح نبود، ليك گاهی دوران این زمانی است که برنامه را فارغ می کنید که تماماً چیز فايده پایان رسیده است.
و نيمروز جهات ایتالیا؟ خوب، من وقت حسن را فايده ناپل يكدلي Pompeii آفريننده ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...


بلیط چارتر آنکارا


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 13 مرداد 1397ساعت 19:52 توسط میثم | | تعداد بازدید : 2