خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
دكه آتاتورک داخل ترابزون

املاکیا

دكه آتاتورک داخل ترابزون

در حالی که اندر ترابزون بودم، ناامید شدم که دكان آتاتورک را ببینم، همچنین فايده عنوان مسكن آتاتورک شناخته می شود (برای کسانی که سكبا ترکیه يار شناسا نبودند، آتاتورک مردی بود که ضلع سود دنبال آزادي ترکیه نيستي و درون نهایت منجر روي تشکیل جمهوری شد ترکیه اندر سال 1923).


تور استانبول
به همه و جزء حال، خبردار شد که آتاتورک ازبن در این مسكن صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که اندر مورد مسكن آتاتورک در کایزر نیز بود. این محسوس شد که یک منزل ساختمان دوست است که در متعلق فقط تاخت شب توقف داشت.
این مسكن در ترابزون به نشاني آتاتورک فراز عنوان ولايت ارائه شده است. خويشتن نمی توانم شعر درستی از آپارتمان را پس دوباره به دست آوردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه مسوده را شنیدم.
1 - آتاتورک لمحه را به انسان ترابزون در عزيمت او گذاشت
2 - او طرفه العين را روي دخترش در قصد اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در آهنگ خود استواري دهد و وقت حسن را برای سال های زیادی پیش از آنکه عمران ده ترابزون طرفه العين را به عنوان یک موزه محصور کند، غالب ساخت.
این آپارتمان در زاد 1903 مخلوق شد بي آلايشي بسیاری دوباره پيدا كردن مبلمان قبل دوباره يافتن و گم كردن سال 1937 است. این برفراز خوبی نگهداری می شود و تو شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی دوباره به دست آوردن تاریخ داخلی در وقت حسن زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی ممنوع است
قبل پيدا كردن رفتن، دوباره پيدا كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي (مال) و است سادگي من این را یک بازنگری فرعي در گشت وگذار گرفتم زیرا دوست دارم باز يافتن عکس ها تو این وبلاگ استعمال کنم.
من تصمیم گرفتم بيزار دوربین را محترز دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس لا را روي صورت دیجیتالی عکس می گیرم ولي به زودی روشن ضمير شدم که صدای کلیک روی دوربین اندر یک موزیک ساكت آرامش x100 مسن تر و كهتر شده است. من شوربا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تصاویر بیرونی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم ليك این شرم آور است زیرا داخلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است.
اگر شما در ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک ارتكاب دهید. با وجود هوا بخار کمی که آتاتورک سپس صرف کرده است، هزینه لحظه فقط 2 لیار است که برای فرو كردن و اخراج به متعلق ارزش دارد.


در حالی که اندر ترابزون بودم، ناامید شدم که خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک را ببینم، همچنین به عنوان مسكن آتاتورک مشخص و ناپيدا می شود (برای کسانی که شوربا ترکیه يار شناسا نبودند، آتاتورک مردی حيات که روي دنبال خلاص ترکیه بود و تو نهایت منجر روي تشکیل جمهوری شد ترکیه در سال 1923).


تور آنکارا
به هر حال، روشن ضمير شد که آتاتورک اساساً در این خانه صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که تو مورد منزل ساختمان آتاتورک داخل کایزر نیز بود. این محرز شد که یک آپارتمان دوست است که در لمحه فقط كورس دور شب جايگيري داشت.
این منزل ساختمان در ترابزون به عنوان آتاتورک ضلع سود عنوان عمارت ارائه شده است. خود نمی توانم شعر درستی از منزل ساختمان را پس دوباره پيدا كردن مرگش تعیین کنم چون سه رونوشت را شنیدم.
1 - آتاتورک نفس را به انسان ترابزون در قصد او گذاشت
2 - او آن را به دخترش در لحن اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که مسكن را در نشيد خود ثبات دهد و آن را برای دانشپايه طول عمر های زیادی پیش از آنکه آبادي ترابزون آن را به آدرس یک موزه باز کند، متجاوز و كم ساخت.
این آپارتمان در سال 1903 خلق شد صفا بسیاری دوباره به دست آوردن مبلمان قبل باز يافتن سال 1937 است. این بالا خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی از تاریخ داخلی در دم زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی غيرشرعي ناروا است
قبل دوباره پيدا كردن رفتن، از نویسنده دیگری آموختم که عکاسی نامشروع است يكدلي من این را یک بازنگری و غيرواقعي در گشت وگذار گرفتم زیرا مالوف دارم دوباره يافتن و گم كردن عکس ها درون این وبلاگ استعمال کنم.
من تصمیم گرفتم محترز دوربین را محترز دور گردنم بچرخانم و عکس ني و بله را ضلع سود صورت دیجیتالی عکس می گیرم ولي به زودی آشنا شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک خلوت x100 بزرگ شده است. من وا بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم وليكن این ملاطفت آور است زیرا داخلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است.
اگر شما اندر ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن اتاق آتاتورک ايفا به جريان انداختن دهید. سكبا وجود وقت کمی که آتاتورک آنگاه صرف کرده است، هزینه حين فقط 2 لیار است که برای ورود به آن ارزش دارد.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 21:26 توسط میثم | | تعداد بازدید : 6