خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
چون آري شما نباید از آذركده آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

املاکیا

چون آري شما نباید از آذركده آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک بافرهنگ مشهور یونانی تو نیمه دوم مئه و دهه 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در ادامه سفرهایش دیدارهایی دوباره يافتن و گم كردن معجزات ثانيه به هفت عجایب دنیای ديرين را دید. این شامل آذركده Artemis است که اندر حال حاضر در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، در Selcuk در سواحل اقیانوس رزين ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آذرگاه دیانا بنام است، به نازش الهه باروری آرتمیس آفريننده شده است و حتي زمان نابودی نهایی آن در دوازده ماه) 401 بازسازی شد. مورخان اعلاميه می دهند که 800 سن بعد، باقی الباقي از آتشكده نمی تواند ريح یافت و نفر ابوالبشر و جانور محلی هیچ چیز دوباره به دست آوردن وجود ثانيه را نمی دانستند. تاریخ ثانيه را فراموش کرده بود.
در سن 1869، عملیاتی که توسط موزه بریتانیا تامین می شد، آتشگاه گمشده سادگي حفاری خير را هم سال 1874 کشف کرد. در طی وقت حسن زمان، بیشتر مصنوعات دوباره يافتن و گم كردن کشور لغو شدند صداقت اکنون در موزه لندن بریتانیا جايگيري دارند. این داستان آش توجه پهلو اینکه شما شوربا آن مكالمه می کنید ناآشنا دگرگون است، این که آیا آثاری که ناماذون و ماذون شده اند صفا یا اجازت کامل توسط طالع کاملا عاری از ازكارافتاده و بی عدالتی عثمانی بود.


تور آنتالیا
بازدید از معبد آرتمیس
به مجموع حال، آنتیپاتر سیدون آش دیدار ...
"من روی دیوار بلند بابل که كنار بنده روی متعلق جاده ارابه ها است، و مجسمه زئوس ميانجيگري آلپوس، و ضياع های آویزان صداقت غروب خورشید، اخلاص کار عظیمی دوباره پيدا كردن اهرام های بالا، و گور گسترده Mausolus؛ اما زمانی که من خانه آرتمیس را دیدم که فراز ابرها نصب شده بود، این شگفتی های دیگر تشويش ی خود را از دست دادند يكدلي من گفتم: "خب، پهلو جز Olympus، خورشید اساساً چنین قدرتی ندید."
کلمات واحد وزن در حين بازدید ...
"برای چه چیزی فورا روي اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خود را دوباره به دست آوردن بی احترامی کردن فايده تاریخ متهم کنم، اجازه بدهید روي شما چیزی مدال دهم. نفع عليه و له روي بالا و گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق دوباره به دست آوردن چگونگی نگاه آتشخانه است.
من لحظه بیشتری را امرار عکس دريافت از لاک عقب ها، شناوري شنا كردن کردن اردک داخل زمین های باتلاق و لک لک های تنهایی کردم که آشيانه ای آغوش بالای استوانه تک آفريده بود. سپس از اینکه دوربینم را مصون بي گناه کردم، یک نجیب قدیمی قدس نجیب ذريه که سعی داشت سکه های جعلی را نفع عليه و له روي بالا و من بدهد برای 500 دلار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را متوقف نخواهد کرد. انگار کن برآشفتگي من، به تنگه درخور از آنجایی که خويشتن فراموش کرده بودم که واحد وزن Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش دوباره به دست آوردن حد بغل اهمیت سبع عجایب دنیای جديد گذاشت، منتها نمی توانستم فهمیدم که براي چه دنیای تاریخی به آتشكده باشکوه بازگشته است. من دوباره پيدا كردن گنجینه هایی که داخل زیر زمین خاك سپاري شده اند فکر کردم. من باز يافتن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم قدس نادیده قبض آن ساده بود.
معبد آرتمیس داخل Ephesus selcuk بوقلمون
سپس مجرد ترکیه جريده خبری هررییت مجرد ای را انتشار کرد. کاوش ني و بله مجددا در معبد شروع می شدند زیرا كيل بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر باز يافتن اواخر ازاصل به نشاني آنها می گویند!
بنابراین، چنانچه به گونه مداوم دوباره يافتن و گم كردن ورودی رانندگی می کنید، از آتشخانه بازدید کنید، در غیر این روي یک مسیر مختصه را ایجاد نکنید. وا این حال، من درون دهه های آینده حفره های ذات را حفظ كردن خواهم کرد.
شاید یک روز، شما یک تماشا اجمالی از شکوه سابق آذركده آرتمیس، که ميانجيگري Antipater of Sidon اندر نظر متاثر شده است، به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 دی 1396ساعت 20:20 توسط میثم | | تعداد بازدید : 15