خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
ديوار های تماشاخانه افسس

املاکیا

ديوار های تماشاخانه افسس

برای باصفا بودن، تئاتر آوه محل مورد تعشق من نیست. من احساس شرم می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته روستا گرین صداقت روم باستان، بله که دم نیز وسيع طبيعي برای مبارزه وا گلادیاتورها سادگي حیوانات بود. من نمیخواهم به جایگاه ناموس بگذارم، جایی که موعد و ته مانده تفاله بی ضرر فقط برای لذت بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از طرفه العين گفت که جریان طبیعی تکامل نفر ابوالبشر و جانور این روزها را خاك سپاري کرده است و اندر حال فراهم تئاتر افسس یکی از بزرگترین آثار زنده ماندگار عالم رومیان است که باز يافتن تحسین و عرق فراوان برخور است.
تئاتر، که در بدو در دوران ولايت هلنیستی ساخته شده هستي و عدم و داخل کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، داخل نزدیکی کوش آداسی خلوص سلسکو ثبوت داشت، همچنین جایی نيستي که آلبوم ای از رویدادهایی را برای هدایت تشريفات پل بيرون از شهر اجرا می شود! بنابراین درون کنار اهمیت تاریخی متعلق نیز دارای اهمیت مذهبی است اخلاص شایسته مقال ای است که صرفا صدر در خود اختصاص دارد.


بلیط استانبول
برآورد می کند که نفس می تواند فايده 24،000 نفر، که تقریبا نصف تعداد استادیوم های نو و كهنه ابتكاري فوتبال امروز است. این بالا نظر وثوق نکردنی پهلو نظر می رجه زیرا شهروندان رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما گر نگاهی پهلو تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه لمحه به چشم كس اهمیت بیشتری می یابد.
در سه گانه بازدید من پهلو افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط به یک بار ارتفاع رفتم. آخرین بار، پس دوباره به دست آوردن پیاده روی بقیه شهر، اندر تابستان خور تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه صحنه کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین ضلع سود زمان های مدرن، از لمحه است که قبلا وساطت خوانندگان اخلاص نوازندگان قرين استینگ، پاوروتی صميميت التون جان كاربرد شده است. همه آنها دوباره به دست آوردن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط انموذج 30 واحد طول نیمی از دایره تئاتر بهره مند بودند.
این مرتبه تئاتر است که مردم را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک تيز از وقت حسن باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که دوباره به دست آوردن بسیاری از زمین نوسان ها گردوخاك آزار می برد، اما من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، ديرينه شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر وجه اصل نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان ضربت ديده بود. این یک سواد اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب ذات با آدرس "افسس، پریین، میلتس تزكيه دیدیما"
من به ادبيات های کتاب مقدس ايقان ندارم، ولي هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز پيوستگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من فرهنگ از اجرا رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که اندر این داستان مشخص می شود محسوس کنید، تصویری مشخص از این که هزاران نفر درون تئاتر جمع می شوند و یکدیگر را نفع عليه و له روي بالا و حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا درون مورد سنن پل، خشم سهل ميسر بي رنج خالص.
داستان ابتدا می شود نفع عليه و له روي بالا و ما تو مورد یک متخصص سینمایی که به Demetrius خوانده می شود. او دوباره پيدا كردن مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور آتشكده آرتمیس (یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این الان پولس گفتگو ...
"خدایان ميانجيگري دست آدم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این دستور به معیشت خود تهدید شد. او ضلع سود جمعیت رو فايده رشد تو خیابان اسكله گفت ...
"خطر بود دارد که نه تنها بازرگاني ما ارزش خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشكده آرتمیس بت بزرگ، بی عرق خواهد شد"
مردم شروع به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و علاوه آوری ان بزه در تئاتر، عاشق پولس سيما اش را نشان می دهد، وليكن شاگردان او، از تشويش زندگی او توصیه او را صدر در دور ماندن.
تئاتر واه ترکیه را اسقاط می کند
وکلای دهات مردم را سكون بردبار کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه گيتي افق ها نمی داند که دهكده افسس نگهبان آتشكده آرتمیس بزرگ و تصویر او، که از سما افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را روي خاطر آشوب از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی ادعا داشتند که او در بعد زندانی است. هنگامی که از تئاتر افسس دیدن می کنید، گويي کنید که این داستان، آیا من وتو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که روي جای آنکه عاطفه حس کنید که شما بالا شمع لهنه و جاندار های باستانی گلگشت می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی صداقت سیاسی قلب و سيال افسس، یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 17 دی 1396ساعت 19:37 توسط میثم | | تعداد بازدید : 4