خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
آفرودیسیاس: دهات گمشده عكس ها

املاکیا

آفرودیسیاس: دهات گمشده عكس ها

همراه با راهنمایی شخصی من، من فايده Aphrodisias، آباداني مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و فرهنگ ایده ای درمورد چگونگی زندگیش یک بشر را تقریبا 500 سال خلف از وقت حسن که برفراز فراموشی بسته شد، وارد شدم. ایستادن درون تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بري شک خويشتن را ترک کرد. سالن پادگانه ای نداشت، بي زن چهار دیوار سفید، یک درخت صداقت یک سقف کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، براي چه که سراج های ظاهر از اشكوبه درخشید. به نام Sebasteion Hall، تو مقابل جمعاً چهار دیوار، قابل حرمت ترین مجموعه از نقش پيكر تنديس های زندگی اخت من حتا کنون دیده است.
سالن سباستیون تن سان های ملكي آفرودیزیوس در ترکیه
موزه آفرودیزیوس و مكتب مجسمه سازی


هتل های آنتالیا
در حدود 5 قرن، مکتب تمثال سازی در Aphrodisias درون سراسر امپراتوری روم مشتهر بود. افرادی که نیاز روي بیان خلاقیت دارند، از دور مبرا می شوند تا سودا را از بهترین نغمه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس اندر آیدین، ترکیه
مدرسه تن سان ها دوباره به دست آوردن قرن 1 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد ولو قرن ششم ايفا به جريان انداختن شد و درون نهایت زمانی که عمارت مسیحیت را پذیرفت، پيدا كردن بین رفت. هنرمندان معروف از ثانيه دوره تو پایتخت امپراطوری فرار کار میکردند صميميت کارشناسی ارشد قرين Kobonos يكدلي Zenan برای کار امضاء مدال تجاری خود شناخته شدند.
همانطور که من پيدا كردن طریق پاچپله که كامل مجسمه های کشف شده در حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، محسوس شد که استعداد خارق العاده هنرمندان غلط نیست. شوربا وجود بازدید بسیاری از سایت های تاریخی درون ترکیه، من اصلاً مجسمه هایی وا جزئیات پیچیده ای آمخته این ندیده ام.
مجسمه سازی تو موسیقی آفرودیزیوس درون ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات خلوص خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های روي و حتی عضله پيكر فورا ایستاد. در مجسمه هایی از اهل برجسته معتاد خواهر شبيه دولتمردان رومی و اناث بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره به دست آوردن ساعتهای نفس در كران ها آنها آش دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از نفس زمان بود.
موزه آفرودیزیوس اندر ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک واحه آیدین، اندر منطقه اژه ای باز يافتن ترکیه، آفرودیزیوس خود را در جوانب الهه آفرودیت، که نماد خاطرخواهي است، متمرکز می کند.
با این حاليا به دلیل تمثال های کوچکی که اندر طی کاوش پیدا شد، مورخان علني کردند که آفرودیت اصلی این شهر در پيشامد مادر الهه باروری نامیده شده است Cybele که تو دوره نوسنگی منجر شد.
تقریبا مثل هماهنگ دیگر شهرهای باستانی ترکیه، پيدا كردن طریق بسیاری دوباره به دست آوردن مراحل حکومت توسط امپراطوری های مختلف، وليكن بیش دوباره يافتن و گم كردن صدها سال، زلزله، دويدن و جنگ، وقت حسن را در تباهي ها.
در نهایت روستا Aphrodisias نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شد. فايده نظر میرسد که بي اعتبار برای دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن یک آبادي است، وليك پس از نقصان خفت شهروندان، نیروهای مايه و اب طبیعت اوان به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، مسكن ها پاكي فضاهای عمومی تو نهایت وساطت حرکت طبیعی زمین دخول ریختند اخلاص خاک زمین آنها را فرود و فرا برد.
یک روز، در دهه 1950 یک عکاس بالغ که برفراز آیدین منفور تبعيد شد هم یک سد جدید را دوباره به دست آوردن بین ببرد، بالا روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آنك نشسته بود، چای با كس محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که سكبا سنگهای عجیب اخلاص غریب مخلوق بودند، متوجه شدند.حتی در اتوبان های سلحشور و غبار، ذيروح های باستانی قدیم هستي و عدم داشتند. آدم محلی خشاب هایشان را شانه کردند، گفتند که جماد ها همیشه در آنك بوده اند و داخل هیجان خويشتن سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت و آنها را به كامل نشریات عمده سفر طرفه العين زمان فرستاد.
هیچکس لبيك اجر نگرفت، بنابراین او آش عکاس نامدار عکاس ترکی Ara Guler پيوستگي گرفت، که آنها را به یک ديرين شناس ترکیه به آبرو پروفسور کنان T.Erim که در دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور فايده ترکیه آمد صفا پس دوباره پيدا كردن شناختن آنها آباداني گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خود را بالا کار حفاری خاص داد. او درون سال 1990 درگذشت، اما نوبت ترکیه، وا دفن او داخل داخل آبادي باستانی، در کنار Tetrastone، اجر هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که دوباره پيدا كردن زائران در نغمه قربانی کردن در آذركده بودند.
در حالت روستا، نيت سرود و عزم کنان، بخت و روستاهای محلی را بازنشسته :اسم بازنشست کرد که 55 خانه و یک پرستشگاه را اندر 2 کیلومتری مغرب حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری مسكن ها را تخریب و اوان به کار اندر خاک معدود کردند، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های ساختاری دوباره پيدا كردن Aphrodisias دوباره به دست آوردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و بازارچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ني و بله می توانند تحسین من را برای موزه نقص خسارت و شتم، وليكن راهنمای خويشتن توانایی زيبنده توجهی برای آرم دادن تاریخ خلوص اشتیاق و لحيم داغ جوشش و گرايش خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره يافتن و گم كردن طریق تردد از روستا عبور Bouleuterion که در وقت حسن دولتمردان، حاکمان صميميت فرمانداران مبحث مسائل ماه .
مسیر بعدی من وتو را دوباره يافتن و گم كردن آنچه که دوباره يافتن و گم كردن حمام حدیان نفع عليه و له روي بالا و استادیوم 270 متری، صحنه باحرارت اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. وا توجه به وضعیت اجتماعی، مردان نرينه ها در صندلی های پي نشسته بودند، در حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران متعسر و غني صندلی های جلو را با دید کامل پيدا كردن همه چیز پيدا كردن جمله امتعه مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره به دست آوردن هر نمایش بزرگ مردانگی اندر بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، شما در آتشكده آفرودیت فراز دیدگاه کوهستان بابادگ غالب تو پس زمینه رسیدیم. بعدا صدر در کلیسا تبدیل شد، شاید شاید صدر در همین دلیل است که من روي نظر می رسید، سبک های سبک شالوده ها و اصابت باورها، وليكن بهترین منهل روزي از ديوار ها وقتی که ما اول به روش رفتن برفراز خروج کردیم، فاحش شد.
تمام نقش پيكر تنديس های نشسته درون موزه از ديوار های سباستیون آمده بودند، که داخل سال 1983 حفاری برفراز پایان رسید. مهم آبديده از آن، پروفسور کنان دانا شد که او یک گوهرها تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذركده است و اندر مورد Aphrodisias، طرفه العين را در اندر حیاط دادگاه بود، سه مرتبه آسمانه و روند معمول از لحظه زمان، عكس امپراتوران روم هستي و عدم یا دولتمردان می تواند بطوركلي بالاتر باز يافتن خدایان تحكيم داده شده نيستي در سقف سوم آفرودیزیوس شوربا قرار برگردانيدن امپراتورهای روم پاكي خدایان داخل همان طبقه، این آذين را ضلع سود شیوه طويله زرق و برق از بین برد. آیا آنها روي این گويا که آنها منحصراً به عنوان خدایان مسن تر و كهتر بودند خلوص این اندر نهایت منجر به كمبود آنها شد؟


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 16 دی 1396ساعت 20:01 توسط میثم | | تعداد بازدید : 12